KĄ APIE MUS SAKO MŪSŲ KLIENTAI

ATSILIEPIMAI
wint films atsiliepimai
Aušra & Tautvydas

"Norime padėkoti Mintarui ir Tomui, pirmiausiai, už puikiai praleistą laiką mūsų vestuvių dieną, Jūsų skleidžiamą ramybę ir pozityvumą, juoką, iškęstą tropinį karštį ir pagalbą pasiruošimo metu. Na, o video darbų manau, kad komentuoti ir nereikia - jie patys kalba už save. Esate profesionalai ir super šilti žmonės, linkime tokiais ir išlikti! Nuoširdžiai rekomenduojame!"

vestuviu filmavimas atsiliepimai wint films
Gitana & Julius

"Vien geriausi atsiliepimai! Nuo didžiausio profesionalumo iki dėmesio detalėms ir ypatingai šilto ir malonaus bendravimo, sukūrėt labai šiltą ir jaukią atmosferą filmavimo metu! O tą pačią dieną sumontuotas trumputis filmukas ypatingai nustebino, pačios didžiausios rekomendacijos ieškantiems kas galėtų įamžinti nuostabias šventės akimirkas. Jūsų pastangos ir noras tobulėti labai jaučiamas, nekilo nei truputis abejonių nusprendus pasirinkti Jus įamžinti šventės akimirkas! Labai tikimės, kad susitikome ne pirmą ir ne paskutinį kartą!"

vestuviu filmuotoju atsiliepimai wint films
Ieva & Ignas

“Nuoširdus bendravimas, atsakingas požiūris į darbą. Puikiai perteiktos šventės akimirkos, emocijos, likome be galo patenkinti video. Rekomenduojame!”

wintfilms atsiliepimai vestuviu filmavimas
Diana & Tomas

“Profesionalai!! tiesiog labai šilti žmonės, kurie tavo šventę paverčia labai asmeniška, gražia ir nuširdžia. Labai yra jauku dirbti su šiais žmonėmis, patys geriausi atsiliepimai. Ačiū Jums, kad buvote su mumis mūsų vestuvių dieną. Diana ir Tomas"

Daugiau atsiliepimų galite rasti mūsų Facebook paskyroje.

Wint Films

Copyright 2021